Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співака
14 липня 2017

Макс Барських представив новий сингл «Моя любовь»

Разом з прем’єрою пісні Макс Барських написав емоційний лист шанувальникам.

Співак, представляючи свій новий сингл «Моя любовь», написав звернення до читачів на своїй сторінці в Інстаграм:

«Ця пісня — сторінка мого щоденника. І я пишу про це, тому що мені здалося важливим поговорити з вами про те, що ось уже багато років хвилює мене і, думаю, багатьох з вас. Чи не здається вам, що ми живемо у світі пластмасових почуттів, де безглузді селфі витісняють красу особистого спілкування, де лайки замінюють щиру зацікавленість і де любов вже не любов зовсім, а просто красиве слово з минулого.

Мені 27, я встиг багато випробувати і відчути, але я все ще не втрачаю надії відшукати свій острів Свободи — свободи від усього наносного і позолоченого. І я хочу запросити вас на цей острів. Ніде правди діти, я і сам часто помилявся і шукав любов там, де її немає. Розчаровуючись, як і багато інших, я йшов від реальності за допомогою алкоголю і навіть наркотиків. Але порятунку не було.

Ця пісня про розпач і надію, віру і безвір'я, про перемогу справжнього над хибним. Вона не мала бути в альбомі “Тумани” і вже тим більше ставати синглом, але я вирішив по-іншому. Тому що мені захотілося подарувати цю пісню кожному, хто, залишаючись наодинці з самим собою, запитує “а чи щасливий я?” І засинає в повній самоті, навіть якщо в ліжку він не один. Адже часто буває так, що ця присутність — лише фізична».

 

За матеріалами: прес-служби співака