Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою колективу
18 липня 2017

FREEDOM BALLET збере іменитих зірок на концерті до ювілею!

14 листопада FREEDOM BALLET дасть єдину виставу в Україні на честь свого 15-річчя!

Відомий танцювальний колектив відсвяткує ювілей творчої діяльності грандіозним шоу в столичному Палаці «Україна» за участю топових артистів.

14 листопада на сцені Палацу «Україна» FREEDOM BALLET з 15-річним ювілеєм своїми хітами привітають: Лайма Вайкуле, Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Оля Полякова, FREEDOM JAZZ, ALEKSEEV, Злата Огнєвіч, KADNAY, Макс Барських та інші. Пісні артистів оживуть візуальними історіями, виконаними чотирнадцятьма професійними танцівниками балету. Глядачі стануть свідками театрально-танцювальних постановок з характером — кращих за всі роки творчості.

Кожен номер FREEDOM BALLET, танцювального дітища талановитого режисера, натхненника і керівника Олени Коляденко, — це захопливе дійство, в якому артисти балету з допомогою витончених рухів, гнучких тіл, справжніх емоцій і оголених почуттів грають свої ролі. Постановки, авторська манера танцю і харизма FREEDOM BALLET підкорили кращі майданчики світу і проживуть ціле життя на сцені Палацу «Україна» 14 листопада.

За матеріалами: прес-служби колективу