Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
8 серпня 2017

Брітні Спірс почувається з бойфрендом Семом Асґарі «знову молодою»

За словами інсайдера, у його компанії виконавиця повертає собі втіху, про яку вже призабула.

 

Брітні Спірс не може бути щасливішою, ніж зі своїм обранцем Семом Асґарі. Як повідомляють, особистий тренер пробуджує в ній стільки почуттів, скільки вона не відчувала до цього.

«Вона відчуває, що з Семом знову може бути молодою. Вона, очевидно, була в центрі уваги, а ще вона – мати, тож на очах публіки не могла собі дозволити звичні нормальні речі. Сем дозволяє їй відчути себе на твердому ґрунті, коли просто переглядає з нею фільми. Це те, у чому вона собі тривалий час відмовляла», – поділилося з «HollywoodLife» джерело, близьке до виконавиці «Toxic». Також інсайдер додав: «Усе це він робить легко, не драматизує, не голодний до слави, і вона отримує це від нього».

Особа, наближена до пари, зазначає, що «між ними панує затишна атмосфера», а ще: «Вона направду щаслива й довіряє йому». На додаток до вищезгаданого, у матеріалі «HollywoodLife» згадують, що діти діви – 11-річний Шон і 10-річний Джейден – не в меншому захваті від 23-річного супутника, аніж сама мати.

Кілька тижнів тому 35-річна співачка нагадувала в Інстаграмі про свої щасливі стосунки з Семом. Вона поділилася відео, на якому співає з бойфрендом пісню Дж. Балвіна та Вілла Вільяма «Mi Gente».

За матеріалами: aceshowbiz.com