Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
9 серпня 2017

Джанет Джексон продемонструвала дивовижну втрату ваги

Знаменита мати позбулася понад 29 кілограмів.

Джанет Джексон повернула своє тіло до того вигляду, який у нього був до народження сина Ейсса в cічні. Виконавиця «All for You» поділилася в Твіттері світлиною з репетиції, котра й прояснила ситуацію. Нині співачка готується до туру «State of the World».

«Агов, друзі. Я в такому захваті з приводу гастролей State of the World. Ми в репетиційному режимі. Побачимося через місяць», – прокоментувала вона зображення. Хоч світлина й зроблена в ширококутному режимі, на ній усе-таки видно значну зміну маси тіла співачки.

«Вона втратила більше 29 кілограмів, і повернула своє тіло до вигляду перед зачаттям дитини. Можливо, до початку туру вона схудне ще на п’ять кілограмів», – розповіло джерело «ET Online».

Про підготовку співачки до туру джерело зазначило: «Графік виснажливий, але вона поставила завдання. Вона прагне знову запалювати публіку. Вона – перфекціоніст, яким був її брат Майкл. Вона – людина шоу».

Після проживання в Лондоні з чоловіком Віссамом Аль Мана Джанет повернулася до Лос-Анджелеса. «Вона щаслива повернутися в Штати, у Лос-Анджелес, де вона з братами навчилася музики й виконавської майстерності, і для неї важливо передати цей досвід її синові. Вона хоче, щоб малюк Ейсса знав її родину», – поділилося джерело.

Джанет візьме семимісячного нащадка в дорогу. «Ейсса – це спокійна дитина. Він буде хорошим мандрівником!», – зазначив інсайдер.

За матеріалами: aceshowbiz.com