9 серпня 2017

Ліам Пейн розповів, що возз’єднання One Direction може включати гастролі

«У нас є альбом, який ми ще не показували під час туру», – зазначив артист.

Поки четверо членів One Direction із головою поринули в сольні кар’єри, фани можуть не хвилюватися з приводу того, чи цей гурт коли-небудь возз’єднається. Ліам Пейн розповів про можливість такої події. Навіть більше: за його словами він із одногрупниками знову влаштують музичну мандрівку.

«Думаю, у певний момент у майбутньому ми влаштуємо реюніон. У нас є альбом, який ми ще не демонстрували в турі, і я хочу записати з хлопцями більше пісень», – поділився виконавець «Strip That Down» із «Buzzfeed».

Останній альбом 1D «Made in the A.M.» світ почув незадовго до того, як артисти влаштували собі відпочинок від колективу.

«Коли ми були молодшими, то проводили чимало часу в гастрольному автобусі. Коли ми здійснили наш перший американський тур, у нас був справді маленький, крихітний автобус, тож це було просто весело, ми гарно проводили час. І це, схоже, був час, коли ми найкраще розуміли одне одного», – розповів Ліам про досвід перебування в турі з гуртом.

Під час інтерв’ю 23-річний серцеїд також сказав, що бажає співпрацювати з колишнім одногрупником Зейном Маліком: «Думаю, що мені найкраще об’єднувати зусилля з Зейном, оскільки ми пишемо дійсно вельми подібну музику».

Нині Ліам працює над своїм дебютним сольником. Хоч його новий сингл «Strip That Down» має вкрай танцювальний ритм, можна очікувати, що в новому диску артиста будуть треки й із іншим настроєм. «Там є кілька балад, деякі гіп-гоп-треки, а ще – певна танцювальна музика. Тож я гадаю, там буде різношерстий матеріал», – поділився Пейн.

Раніше й Найл Горан запевняв, що його гурт возз’єднається.

За матеріалами: aceshowbiz.com