9 серпня 2017

Сіара втретє при надії?

Повідомляють, що артистка на шостому тижні вагітності після того, як народила другу дитину – Сієнну Прінцесс.

Чи стане Сіара незабаром матір’ю трьох дітей? 31-річна співачка, кажуть, знову виношує немовля. І це при тому, що лише в квітні вона народила чоловікові Расселу Вілсону донечку Сієнну Прінцесс Вілсон.

За даними «MediaTakeOut» артистка вже на шостому тижні, а це значить, що вона з чоловіком попіклувалися про примноження сім’ї незабаром після попередніх пологів. Джерело повідомило сайт, що виконавиця «I Bet» «узагалі планує мати п’ятьох дітей».

Хай там як, а первістку Сіари від колишнього нареченого Ф’юче, Ф’юче-молодшому, ідея бути старшим братом до душі. Це стало відомо ще коли виконавиця виношувала Сієнну. «Він, буває, потягне мене за сорочку, і каже: "Я хочу побачити дитинку. Привіт, крихітко. Як ти, маленька? Я люблю тебе. Гаразд, поговоримо з тобою пізніше. Па-па". Потім він цілував мене в живіт і поправляв сорочку», – розповіла Сіара в інтерв’ю «Harper's Bazaar».

Хоч у материнстві співачка не новачок, їй потрібно навчитися ще багатьох речей. Нещодавно її розкритикували за катання з тримісячною Сієнною на атракціоні в Китаї.

За матеріалами: aceshowbiz.com