10 серпня 2017

Новий альбом Кеші «Rainbow» витік онлайн до офіційного релізу

А точніше – за три дні перед виданням у п’ятницю, 11 серпня.

 

Кеша майже п’ять років чекала на появу свіжого студійника «Rainbow», але хтось вирішив, що дата має бути іншою. Творіння виконавиці виринуло онлайн усього за кілька днів до офіційної появи 11 серпня.

Виконавиця «TiK ToK» щедро дозволила шанувальникам ознайомитися з альбомом, коли раніше представила на багатьох платформах деякі пісні з нього – «Praying», «Woman», «Hymn» і «Learn to Let Go». Але одному з фанів, схоже, не терпілося почути решту музики.

«Я написала кожну пісню з цього альбому, тож він дуже особистий. Цей запис буквально врятував моє життя. Сподіваюся вам, друзі, він сподобається, і сподіваюся, ви зможете його почути, і сподіваюся, він допоможе людям», – розповіла про студійник артистка.

«Rainbow» описують як емоційний альбом, у якому Кеша відобразила свій досвід юридичного протистояння минулому наставникові та продюсеру Dr. Luke. Останній, як повідомляють, фізично, емоційно та інтимно зловживав по відношенню до співачки, коли вони працювали разом. З’ясування в судах фактично утримувало Кешу поза студією звукозапису понад чотири роки.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Ke$ha Kesha Dr. Luke