10 серпня 2017

Каміла Кабелло розкритикувала колишніх одногрупниць

Виконавиця вважає, що вони надто квапляться з музичним процесом.

Відтоді, як Каміла Кабелло попрощалася з гуртом Fifth Harmony, між нею та колишніми одногрупницями витає певне напруження. А особливо після того, як вона минулого місяця відписала їх зі своєї сторінки в Інстаграмі. Тепер артистка тонко натякнула, що ґьолзбенд надто поспішає з написанням репертуару.

«У гурті ми могли записати пісні за два тижні, це був справді швидкий процес. Іноді ми готували по п’ять пісень на день. Було на кшталт такого: «Гаразд, ти виконуєш куплет, а ти – співаєш те». А потім ти просто все записуєш і все», – зазначила уродженка Куби.

Співачка також поділилася, що нині їй, сольній артистці, значно комфортніше працювати.

«Мені випав шанс створювати пісні та бути залученою в кожен аспект їхнього формування та обробки. Безумовно, це – значно складніше, але разом із тим і веселіше», – мовила Каміла.

Ніхто достеменно не знає, що ж насправді сталося між Кабелло й одногрупницями, але її вихід, безсумнівно, позначився на їхньому настрої. Інсайдер зазначив:

«Коли Каміла вирішила піти, колектив був успішним, тож його учасниці були раді, що Каміла розпочинає сольну кар’єру. Але щось, очевидно, не спрацювало. Тепер дівчата думають, що Каміла обрала неправильний шлях, і вони їй цього не можуть пробачити».

Нині Кабелло працює над новим альбомом «The Hurting. The Healing. The Loving.». Тим часом Fifth Harmony готується до видання першого однойменного студійника в ролі квартету. Він прибуде 25 серпня.

За матеріалами: aceshowbiz.com