10 серпня 2017

Кріс Мартін й Аннабелль Волліс зійшлися через два місяці розлуки

Фронтмен Coldplay і зірка «Мумії» були змушені перервати романтику через напружені робочі графіки.

 

Кріс Мартін й Аннабелль Волліс знову разом. Артист і актриса, які зустрічалися близько двох років до розлуки в червні, влаштували своїм стосункам новий поштовх. Про це пише видання «The Sun».

Джерело, близьке до пари, розповіло, що «їхні шалені робочі графіки ускладнюють побачення, але останнім часом вони роблять більше зусиль і вирішили зробити ще один ривок у відносинах».

Інсайдер пояснив: «У них є спільна історія, тож вони не хочуть покладати рук. Гурт Coldplay гастролюватиме ще кілька місяців, а потім вони зможуть більше часу проводити разом, а також узгодити зустрічі з розкладом Аннабелль».

Кріс й Аннабелль уперше заявили про свій роман наприкінці 2015-ого. Повідомляли, що виконавець «Something Just Like This» уперше за тривалий час став щасливим у компанії 32-річної акторки. «Він знову прагне осісти», – мовило тоді джерело.

Незадовго після розколу з білявкою два місяці тому Кріса помітили за заграваннями зі співачкою Dua Lipa, а також за кокетством із Кеті Перрі під час фестивалю «Ґластонбері».

За матеріалами: aceshowbiz.com