11 серпня 2017

Найл Горан представив новий сингл «Seeing Blind» із Марен Морріс

Співпраця між учасником One Dorection і кантрі-співачкою зав’язалася під час листування електронкою.

Здавалося, що Найл Горан спокійно працює над дебютним сольником, аж тут він представляє дует із Марен Морріс. Трек під назвою «Seeing Blind» прозвучав 9 серпня під час конгресу студії звукозапису «Capitol Music Group» у Голлівуді.

Під час виступу ірландський серцеїд розповів публіці, що запропонував Марен записатися в студії через  електронну пошту. Кантрі-виконавиця, мовляв, «радо погодилася» на пропозицію долучити свій вокал в акустичну пісню з «заразливим приспівом».

Композиція «Seeing Blind» потрапить до майбутнього сольного студійника Найла, який має прибути цього року. 23-річний виконавець раніше представив деякі треки з платівки, включаючи «Slow Hands» і «On the Loose». Він також поділився, що його новий альбом матиме «фолк-поп-звучання».

«Деякі пісні важчі за інші. Я трохи граю на електрогітарі в окремих треках, і ми, очевидно, додали чимало перкусійного матеріалу в композиції», – пояснив артист

Найл нині готується до першого сольного туру, який почнеться з шоу в його рідному Дубліні 29 серпня. Упродовж наступних п’яти місяців він перетинатиме земну кулю, аж поки 22 листопада не завершить музичну мандрівку в Сан-Франциско.

За матеріалами: aceshowbiz.com