11 серпня 2017

Кеша представила кліп на пісню «Rainbow»

Ролик починається зі спілкування виконавиці в студії, що завішана ряднинками.

Незабаром після релізу «Rainbow» – першого альбому за майже п’ять років – Кеша представила екранізацію провідного треку платівки. У музичному ролику закарбували процес запису пісні. Артистка перебуває в студії, а навколо неї – музиканти й інші дотичні до процесу персони.

Відеоряд починається з того, як Кеша репетирує з гуртом та бек-вокалістами, а також спілкується з іншими присутніми в кімнаті. Потім вона із розпущеним рожевим волоссям та в сукні відповідного кольору пристрасно заводить сердечну пісню.

Як уже повідомлялося, кожна композиція з «Rainbow» дуже особиста для Кеші. Адже всі твори, що потрапили до диска, виринули з емоційних переживань артистки за останні кілька років. «Я написала кожну пісню з цього альбому, тож він дуже особистий. Цей запис буквально врятував моє життя. Сподіваюся вам, друзі, він сподобається, і сподіваюся, ви зможете його почути, і сподіваюся, він допоможе людям», – зазначила Кеша.

На тематиці нового альбому, приміром, позначилося юридичне протистояння виконавиці з колишнім наставником і продюсером Dr. Luke.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Ke$ha Kesha Dr. Luke