Новини
gettyimages.com
27 травня
2020

Батько Авічі розповів про роботу фонду на честь сина, котрий запобігає самогубствам

«Ми отримали листи від шанувальників зі словами: "Тім урятував мені життя"».

Тато Авічі Клас Берґлінґ поділився тим, як функціонує «Фонд Тіма Берґлінґа».

Завдання установи – запобігати самогубствам. Її заснували на честь шведського діджея після того, як він наклав на себе руки 2018 року.

Ще один напрям діяльності фонду стосується того, про що Авічі піклувався протягом життя. Це – проблеми, пов’язані зі зміною клімату та тваринами, що зникають. Але основна робота організації – запобігання самогубствам.

В інтерв’ю для «Billboard» Клаус описав роботу фонду за перший після створення рік. Ішлося про масштабне об'єднання зусиль організацій й експертів з психічного здоров’я.

Клаус сказав:

«Ми вельми довіряємо організаціям, з якими працюємо. Вони мають експертів, і ці експерти є тими, хто нас скеровує. Те, на чому ми зосередилися, допомагає двом організаціям створити цілодобову довідкову службу, що функціонуватиме триста шістдесят п’ять днів на рік, оскільки її немає тут у Швеції. Це дуже дивно. Я не повинен критикувати уряд Швеції, але нам цього дуже не вистачає.

Цілковито очевидно, що профілактичні заходи – це найефективніші заходи, яких можна вжити, а до них удаються найрідше. На жаль, це так. Перша організація "Bris" – для дітей. Також ми працюємо з організацією під назвою "Mind", яка обслуговує старші за цю вікові групи. Ми зосереджені на дітях, молоді та дорослих».

Ще одна робота, яку виконує установа – це партнерство з метою організації лекцій у школах про шкоду наркотиків й алкоголю.

«Я відвідав кілька таких лекцій, і вони вкрай захопливі. Реакція молоді була надзвичайною. Ми намагаємось допомогти їм розширитися, щоб охопити більше молоді в школах», – додав Клаус.

Говорячи про спадщину свого сина, Клаус мовив:

«За час після його смерті ми отримали такі чудову відповідь. Ми не отримали нічого негативного. Ми відкрили вебсайт для шанувальників, щоб обговорювати їхні почуття. Я б сказав, що навколо Тіма й того, що він відстоював, вельми стійка й позитивна атмосфера.

Він був дуже прямим, чесним, веселим. Мав палку пристрасть до природи, тварин і справедливості. Він не любив несправедливості... Ми вельми за ним сумуємо.

Ми отримали листи від шанувальників, які пишуть: "Тім урятував мені життя"... Я дуже сподіваюся, що служби довіри можуть зупинити самогубства та допомогти змінити думку людям, котрі налаштовані на суїцид».

Торік під час «Концерту-присвяти Авічі з обізнаності про психічне здоров’я/The Avicii Tribute Concert for Mental Health Awareness», котрий відбувся в Стокгольмі 5-го грудня, виступили Адам Ламберт, Девід Ґетта, Ріта Ора й інші. За допомогою заходу зібрали гроші на підтримку фонду.

За матеріалами: nme.com
Ефір
RITMO (Bad Boys For Life)
The Black Eyed Peas X J. Balvin
Stay (Don't Go Away)
David Guetta feat Raye
Киця
DZIDZIO & Оля Цибульська
Shut up Chicken
El Capon
Blinding Lights
The Weeknd
Save Me
Mahmut Orhan feat. Eneli
Мона Лиза
GENA VITER
Havana
Camila Cabello feat. Young Thug
Талая Вода
Сергей Мироненко feat. Игорь Щедров
VKTM
SICKOTOY x INNA x TAG
Body 2 Body
MK
Ти
MELOVIN
Fading
Alle Farben & ILIRA
Фото на пам’ять
Віталій Козловський
Mad Love
Mabel
Грааль
Анна Седокова
Fanfare ft. Gue Pequeno
Elettra Lamborghini
Miami
Manuel Riva Feat. Alexandra Stan
Химия
Дима Билан
I'm A Mess
Bebe Rexha
Лей, не жалей
Макс Барских
Sucker
Jonas Brothers
Дежавю
Артем Пивоваров
Uptown Funk
Mark Ronson feat. Bruno Mars
Молодым
NILETTO
Numb ft. Ernia
Merk & Kremont, SVEA
Promises
Calvin Harris, Sam Smith
Облака
КОРРУПЦИЯ
Calling On Me
Sean Paul, Tove Lo
Besame Mucho
KAMALIYA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m1.tv