Новини
instagram.com/justinbieber
03 вересня
2019

Джастін Бібер: «Шлюб уберіг мене від самого себе»

У довгій публікації співак поділився, що успіх у підлітковому віці вивів його на неправильний шлях, а шлюб став зціленням.

25-річний виконавець «Baby» пережив важкий перехід від дитини-зірки до попзнаменитості. Кілька років йому довелося ладнати з депресією, юридичними неприємностями та поганою поведінкою, кульмінацією чого стала ворожнеча з сусідом у Каліфорнії, яка почалася після інциденту з метанням яєць.

Але у відвертому відкритому листі, розміщеному в соцмережах, Джастін зазначив, що його дружина Гейлі допомогла йому знову стати на правильний шлях.

«Із 13-річного хлопчика з маленького міста я перетворився на того, кого знають усюди, кому мільйони кажуть, що люблять його, і наскільки він видатний. Не знаю, як у вас, але в моєму випадку смирення приходить із віком. Ти чуєш у дитинстві все це й і ти насправді починаєш вірити в це. Раціональність приходить із віком і так відбувається процес прийняття тобою рішень... Усі завжди робили все для мене, тож я ніколи навіть не замислювався про основи відповідальності», – написав Бібс.

Рання слава, за словами кумира підлітків, вилилася в те, що він не «опанував навичок у реальності світі», коли йому виповнилося вісімнадцять, маючи «мільйони доларів і доступ до всього, що побажаєш»

«Це вельми страшна концепція для будь-кого. До двадцяти я прийняв кожне погане рішення, яке ви тільки можете уявити, і перейшов від одного з найулюбленіших і найбільш обожнюваних людей у світі до найсмішнішої, судженої та ненависної людини на планеті».

У листі до всесвіту Бібер також пригадав, що вживав «у дев’ятнадцять досить важкі наркотики» і «зловживав усіма стосунками», а ще став «зневажливо ставитися до жінок і агресивним».

«На щастя, Бог благословив мене надзвичайними людьми, які люблять таким, як я є. Нині я переходжу до найкращого розділу свого життя – шлюбу! Це нова та шелено дивовижна відповідальність. Вона вчить вас терпіння, довіри, відданості, доброти, смиренності та всього того, що, схоже, робить людину доброю».

Виконавець завершив лист зверненням до фанів:

«Все це потрібно сказати навіть тоді, коли обставини продовжують тиснути на вас. Ісус любить вас... Будьте добрими сьогодні. Будьте сміливими сьогодні. І любіть людину не за відповідність вашим стандартам, а Богом даною невичерпною любов’ю».


За матеріалами: aceshowbiz.com
Ефір
Лей, не жалей
Макс Барских
Con Calma
Daddy Yankee & Snow
All This Love
Robin Schulz feat. Harloe
Dropped Babies
Travis Thompson
Down With The Trumpets
Rizzle Kicks
Long Live
Blac Youngsta
Galvanise
The Chemical Brothers
I Love It (feat. Adele Givens)
Kanye West & Lil Pump
DripDemeanor feat. Sum1
Missy Elliott
Out West
Jackboys & Travis Scott feat. Young Thug
P.I.M.P.
50 Cent
How TF ft. 6LACK
Deante' Hitchcock
U Say
GoldLink feat. Tyler, The Creator & Jay Prince
Location (ft. Burna Boy)
Dave
Caffeine
Lolo Zouai
Intro feat. Gucci Mane
Quality Control, Migos, Lil Yachty
Please Tell Me
Future
FREE BIA (1ST DAY OUT)
BIA
A lot on ur plate
Father
Replacements
ADE
ball w/o you
21 Savage
Bad For My Health
Miles Morrison
Sailor Moon
KILLY
Greatness
GASHI
Godzilla
Eminem ft. Juice WRLD
Mama Mia
Lil Wayne
Toosie Slide
Drake
No Sucker
Lil Baby, Moneybagg Yo
Tunnel Vision
Kodak Black
Levi High
DaniLeigh ft. DaBaby
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m1.tv