Новини
17 квітня
2014

Наталія Гордієнко заспівала англійською

Наташа Гордієнко підтвердила своє звання головної хуліганки українського шоу-бізнесу. Любителька експериментів з іміджем і стилем тепер вирішила змінити псевдонім. І все заради своєї першої англомовної композиції під назвою «Something Wrong».

Наташа Гордієнко стала Tasha G, однак лише на час роботи зі шведським музикантом Андреасом Орном. Щоб закордонному колезі було легше вимовляти ім'я співачки, його довелося трохи скоротити. Про подробиці цього експерименту ми вирішили дізнатися особисто в Наташі.

Наташа Гордієнко, співачка: «Мы сделали параллельный проект, который будет ориентироваться на Европу. Так как не только шведам, а несловянскому народу фамилию Гордиенко будет очень тяжело произнести и прочитать, поэтому мы решили сократить до первой буквы, а Таша — это Наташа».

Крім цього, співачка на деякий час змінила імідж. З непосидючої хуліганки вона перетворилася на ніжну і тендітну жінку. На всі ці експерименти Гордієнко погодилася заради співпраці із солістом шведської групи Gravitonas. Це була любов з першого погляду, запевняє Наташа.

Наташа Гордієнко, співачка: «Мы познакомились и решили, что нам надо срочно что то сделать. Мы друг другу понравились. Андреас настолько профессиональный человек. На самом деле, я впервые увидела настолько профессиональных людей. Было легко и комфортно, не смотря на то, что английский неидеальный, мы легко друг друга понимали».

Разом із Андреасом Орном українська співачка і записала свій перший англомовний трек «Something Wrong». Та попри таку загадкову назву, під час роботи над піснею все відбувалося за планом.

Наташа Гордієнко, співачка: «Аранжировку, полностью мастеринг, сведение они сделали там в Швеции, а вокал записывали здесь, на студии у Саши Пономарева. Они специально прилетели в Киев, взяли студию на шесть часов, справились за три. Результат хороший».

Андреас, зокрема, відзначив професіоналізм і організованість колеги. А Гордієнко запевнила, що набула неоціненного досвіду, співпрацюючи з одним із найбільш перспективних музикантів Швеції. 

 

Ефір
Ты в курсе (Lyric Video)
Олег Винник
Інфоблок
EL BANO
Enrique Iglesias feat. Bad Bunny
Я считаю шагами недели
Кристина Орбакайте
Я полюбила монстра
ВИА ГРА
Mi Cama
Karol G
Тик-так
A'Studio
Creeme
Karol G, Maluma
Зима
Даша Астафьева
Ring Ring
Jax Jones, Mabel ft. Rich The Kid
Как ты там
ALEKSEEV
Алёнка
Бамбинтон
Let You Love Me
Rita Ora
Сильная Слабая
Наталья Подольская
I'm Into You
Jennifer Lopez feat. Lil Wayne
Сила высоты
Тіна Кароль
Nothing Breaks Like a Heart
Mark Ronson feat. Miley Cyrus
З тобою, зі мною, і годі
MELOVIN
Youth
Shawn Mendes ft. Khalid
Плакала
Kazka
One Kiss
Calvin Harris, Dua Lipa
For You (Lyric video)
Faruk Sabanci & MARUV
Sad Story (Out Of Luck)
Merk & Kremont
The Great Pretender
Jamala
Ocean
8KO feat. Alexandra Stan
Dama
Alyosha
Blah (remix)
Mariah, Casper Magico
Латина
БАНД'ЭРОС
El Prestamo
Maluma
Сон
Ани Лорака
Electricity
Silk City, Dua Lipa feat. Diplo & Mark Ronson
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m1.tv