Новини
17 квітня
2014

Наталія Гордієнко заспівала англійською

Наташа Гордієнко підтвердила своє звання головної хуліганки українського шоу-бізнесу. Любителька експериментів з іміджем і стилем тепер вирішила змінити псевдонім. І все заради своєї першої англомовної композиції під назвою «Something Wrong».

Наташа Гордієнко стала Tasha G, однак лише на час роботи зі шведським музикантом Андреасом Орном. Щоб закордонному колезі було легше вимовляти ім'я співачки, його довелося трохи скоротити. Про подробиці цього експерименту ми вирішили дізнатися особисто в Наташі.

Наташа Гордієнко, співачка: «Мы сделали параллельный проект, который будет ориентироваться на Европу. Так как не только шведам, а несловянскому народу фамилию Гордиенко будет очень тяжело произнести и прочитать, поэтому мы решили сократить до первой буквы, а Таша — это Наташа».

Крім цього, співачка на деякий час змінила імідж. З непосидючої хуліганки вона перетворилася на ніжну і тендітну жінку. На всі ці експерименти Гордієнко погодилася заради співпраці із солістом шведської групи Gravitonas. Це була любов з першого погляду, запевняє Наташа.

Наташа Гордієнко, співачка: «Мы познакомились и решили, что нам надо срочно что то сделать. Мы друг другу понравились. Андреас настолько профессиональный человек. На самом деле, я впервые увидела настолько профессиональных людей. Было легко и комфортно, не смотря на то, что английский неидеальный, мы легко друг друга понимали».

Разом із Андреасом Орном українська співачка і записала свій перший англомовний трек «Something Wrong». Та попри таку загадкову назву, під час роботи над піснею все відбувалося за планом.

Наташа Гордієнко, співачка: «Аранжировку, полностью мастеринг, сведение они сделали там в Швеции, а вокал записывали здесь, на студии у Саши Пономарева. Они специально прилетели в Киев, взяли студию на шесть часов, справились за три. Результат хороший».

Андреас, зокрема, відзначив професіоналізм і організованість колеги. А Гордієнко запевнила, що набула неоціненного досвіду, співпрацюючи з одним із найбільш перспективних музикантів Швеції. 

 

Ефір
Не ховай очей
Ірина Білик
Інфоблок
The Greatest
Sia feat. Kendrick Lamar
Птица
ROMANOVSKAYA
Ты сердце моё разбила
Николай Басков
Fiebre
Ricky Martin feat. Wisin & Yandel
Белая
Анна Плетнёва "Винтаж"
The Violin Song
Monoir & Osaka feat. Brianna
I Got You
Bebe Rexha
Ты мой человек
Вера Брежнева
Stop Me From Falling
Kylie Minogue feat. Gente De Zona
@Хіт (Lyric Video)
Наталка Карпа
La Cintura
Alvaro Soler
Adios
Татьяна Котова
Flames
David Guetta & Sia
Ниточка
MBAND
Маніфест
TARABAROVA
Be The One
Dua Lipa
Моё сердце занято
ВИА ГРА
Vivons les
Irina Rimes
Танцы
Руки Вверх!
Ocean
8KO feat. Alexandra Stan
Лирика
Filatov & Karas feat. Masha
Ресницами
ДОРОШ
Nirvana
INNA
Я украду
Doni feat. Сати Казанова
Dooset Daram
Arash feat. Helena
Тримай (lyric video)
NK
Se Acabo el Amor
Abraham Mateo, Yandel, Jennifer Lopez
Я без оружия
Султан Ураган & Натали
Кричу
TAYANNA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m1.tv