Новини
instagram.com/taylorswift
24 квітня
2020

Тейлор Свіфт осуджує колишній лейбл за брехню про давність її живого виступу

Він відбувся дванадцять років тому, а не 2017-го, наголошує виконавиця.

Епопея Тейлор Свіфт, Скутера Брауна й лейблу «Big Machine Records» триває. Артистка дорікає керівникам свого старого рекордингу. Білявка запевняє: що виступ, який вони називають нещодавнім, відбувся дванадцять років тому.

Вивчивши новий альбом від «Big Machine», 23-го квітня попзірка завітала в інстаграм. Там вона повідомила, що диск не був записаний 2017 року, як ішлося в рекламі:

«Хочу подякувати моїм шанувальникам за те, що вони дали мені знати, що моя колишня звукозаписний лейбл сьогодні увечері видає «альбом» моїх живих виступів. Цей запис – виступ на радіошоу 2008-го, який я здійснила, коли мені було вісімнадцять років. "Machine" указав як дату видання 2017 рік, насправді ж вони видають платівку сьогодні опівночі».

Тейлор додала:

«Я завжди чесна з вами, друзі, щодо цього, тому я просто бажала сказати вам, що не схвалюю цей реліз. Мені здається, [новий бос "Big Machine"] Скутер Браун і його фінансові покровителі,"23 Capital", Алекс Сорос і сім’я Соросів, а також The Carlyle Group, побачили останні фінансові звіти та зрозуміли, що платити триста тридцять мільйонів доларі за мою музику не було мудрим вибором, і їм потрібні гроші. На мою думку... Це – просто черговий випадок безсоромної жадібності в часи коронавірусу. Такий несмак, але все очевидно».

Протистояння Свіфт із «Big Machine» і керівником свого колишнього лейблу Скоттом Борчеттою почалося 2019-го, коли той продав компанію та майстер-копії співачки Скутерові Брауну, менеджерові Джастіна Бібера й Аріани Ґранде. Продаж відбувся без консультацій з Тейлор.

Потім вона заявила, що Борчетта та Браун, посилаючись на контракт, заборонили їй виконувати старі пісні. Покупці відхилили звинувачення з боку виконавиці, а заодно – і заплановане нею попурі гітів на «American Music Awards».

Свіфт також дала зрозуміти: вона планує перезаписати всі гіти, які мала як виконавця «Big Machine», щойно цього року закінчиться її контракт із лейблом, і переопублікувати їх. Тож оригінальні майстер-копії втратять свою силу.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Ефір
Tikari
Alexandra Stan feat. LiToo
Если бы
Vladimir Dantes
Natalie Don't
RAYE
Girlfriend
Charlie Puth
Малиновое вино
Alena Omargalieva
Physical
Dua Lipa
Smile
Katy Perry
Gena'SVITER Song
GENA VITER
Whoppa (feat. Sofia Reyes and Farina)
Tinie Tempah
VKTM
SICKOTOY x INNA x TAG
Silence (Mood Video)
Max Barskih
Mala
Elettra Lamborghini
Love Not War
Jason Derulo x Nuka
Водитель
Элина Чага
Bebe
INNA x Vinka
All This Love
Robin Schulz feat. Harloe
Gorit
DOROFEEVA
Pa Ti
Jennifer Lopez & Maluma
Like That
Doja Cat feat. Gucci Mane
Я не могу молчать
Сергей Лазарев
Tusa
Karol G, Nicki Minaj
Зимова казка
DZIDZIO
Senorita
Shawn Mendes, Camila Cabello
Дежавю
Артем Пивоваров
Break My Heart
Dua Lipa
Sweet but Psycho
Ava Max
ВЕЧЕРиНОЧКА
MONATIK & Вера Брежнева
Stupid Love
Lady Gaga
Boyfriend
Mabel
Страдаем и любим
Ани Лорак
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m1.tv