Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

James Blunt

співак

James Blunt (справжнє ім'я: Джеймс Хіліер Блаунт, James Hillier Blount) — англійський співак і музикант, який поєднує у своїй творчості акустичний рок, поп і фольк.

Народився 22 лютого 1974 року в місті Тидворт. Шість років відслужив у британській армії, у 1999 році під час війни в Югославії Блант командував танковим підрозділом у військах НАТО на македоно-югославському кордоні. 2002 року він звільнився з армії, а 2004 року вийшов його дебютний альбом «Back to Bedlam». Третій сингл з цього альбому під назвою «You're Beautiful» став проривним. Він шість тижнів панував на вершині британського чарту синглів і допоміг альбому згодом очолити UK Albums Chart.

2006 року Блант отримав дві премії Brit Award, а також був номінований на п’ять премій Grammy. Його дебютник потрапив до «Книги рекордів Гіннеса», як найшвидше продаваний альбом року, і був визнаний найбільш комерційно успішним альбомом Великобританії 2000-х років. Другий альбом співака під назвою «All the Lost Souls» вийшов у 2007 році, а третій студійник «Some Kind of Trouble» побачив світ 2010 року.

Джерела:
 
Теги: James Blunt