Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Justin Timberlake

співак, актор

Justin Timberlake — американський поп- і R'n'B-співак, композитор, продюсер, танцюрист і актор.

Народився 31 січня 1981 року в Мемфісі, Тенесі. З 1993 року Джастін виступав в дитячому шоу «Клуб Мікі Мауса», де познайомився з багатьма майбутніми колегами, зокрема Брітні Спірс (яка потім певний час була його нареченою), Крістіною Агілерою та Джошуа Чейсезом (партнером по гурту ’N Sync). З 1995 до 2001 ріку Тімберлейк був учасником популярного бойз-бенду ’N Sync. 

2002 року він випустив свій перший сольний альбом «Justified», що розійшовся накладом більше 30 мільйонів копій по всьому світу, і з яким він отримав дві премії Grammy. Другий альбом Тімберлейка «FutureSex/LoveSounds», який він записував разом з ультрамодним продюсером Тімбалендом, вийшов 2006 року і містив такі відомі сингли, як «SexyBack», «My Love» та «What Goes Around... Comes Around». Всі вони, а також пісні «Summer Love», «LoveStoned» і «Until the End of Time», стали хітами №1 в США. Таким чином Джастін став першим виконавцем, чиї 6 синглів з одного альбому досягли вершини національного чарту, з часів успіху Майкла Джексона з альбомом «Dangerous» у 1991–1992 роках. 
 
Після цього Тімберлейка ще частіше стали називати наступником «Короля поп-музики». Проте Джастін в подальшому пригальмував свою музичну діяльність, зосередившись на кінокар’єрі і з’являючись лише як гість в піснях інших виконавців, серед яких Тімбаленд, 50 Cent, Duran Duran, Ріанна і Мадонна. При цьому він продовжує лишатись одним з найбільш комерційно успішних співаків світу.   
 
Джерела:
uk.wikipedia.org