Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Aerosmith

рок-гурт

Aerosmith — американський рок-гурт, утворений в кінці 60-х років під назвою Jam Band у місті Санепі Стівеном Тайлером, Джо Перрі та Томом Хемілтоном.

У 1969 році музиканти переїхали до Бостона і, об'єднавшись з Бредом Вітфордом та Джоєм Крамером, змінили назву на Aerosmith. У 1973 році гурт записав свій дебютний альбом. Протягом наступних років рокери випустили кілька вдалих платівок і піднялись на вершину популярності. Проте через проблеми з наркотиками в період 1979–1984 років зі складу гурту вийшли гітаристи Джо Перрі та Бред Вітфорд, що призвело до тимчасових труднощів. Замінили їх Джимі Креспо та Рік Дюфей.

Завдяки зусиллям менеджера команди Тіма Коллінза гурт знову почав гастролювати в оригінальному складі. Загалом продано близько 150 мільйонів платівок Aerosmith. Це найвищий результат серед американських хард-рок команд та другий у світі після австралійського гурту AC/DC. Також Aerosmith перші в США за кількістю золотих, платинових та мультиплатинових альбомів. За свою історію гурт отримав 4 статуетки Grammy, а у 2001 році увійшов до Залу слави рок-н-ролу. За версією журналу Rolling Stone, Aerosmith потрапили до 100 найвеличніших музикантів усіх часів.

Джерела:
uk.wikipedia.org