Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Mika

співак

Mika (справжнє ім’я: Майкл Холбрук Пенніман, Michael Holbrook Penniman) — англійський поп-співак американо-ліванського походження.

Народився 18 серпня 1983 року в Бейруті, у 9-річному віці переїхав із сім’єю до Лондона. Маючи голос сопрано з діапазоном у понад три октави, кар’єру розпочав як оперний співак. Брав участь у виставі «The Pilgrim's Progress» Royal Opera House. Паралельно писав музику для авіаліній «British Airways» та реклами жувальної гумки. Його перший сингл 2006 року «Relax, Take it Easy» одразу став хітом тижня на BBC Radio 1.

В січні 2007 року Міка видав пісню «Grace Kelly», яка майже одразу очолила сингловий чарт Великобританії і перебувала на вершині цілих п’ять тижнів. Після цього співака почали порівнювати з такими артистами, як Фредді Мерк’юрі, Елтон Джон, Принс та Роббі Вільямс. В лютому того ж року вийшов дебютний альбом Міки «Life in Cartoon Motion», з яким він став тріумфатором церемонії вручення премій World Music Awards 2007, перемігши у категоріях «Найкращий артист-початківець», «Найкращий артист світового масштабу», «Найкращий виконавець у Великобританії» і «Найкращий поп/рок-виконавець».

2008 року «Life in Cartoon Motion» приніс виконавцю чотири номінації на Brit Awards і перемогу в категорії «Британський прорив», а також номінацію на Grammy за пісню «Love Today». Другий альбом «The Boy Who Knew Too Much» побачив світ 2009 року і приніс співаку ще одну номінацію на Brit Awards, цього разу в категорії «Кращий британський сольний артист».

2010 року Міка отримав одну з найвищих нагород Франції — Орден Мистецтв і Літератури, а його новий сингл «Kick Ass (We Are Young)» став титульною композицією саундтреку до фільму «Пипець». У вересні 2012 року світ побачив черговий студійний альбом Міки «The Origin of Love», а напередодні релізу співак публічно зізнався у своїй гомосексуальності.

Джерела: