Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Тіна Кароль

співачка

Тіна Кароль (справжнє ім'я: Тетяна Григорівна Ліберман) — українська співачка і телеведуча, заслужена артистка України.

Народилася 25 січня 1985 року в смт Оротукан Ягоднинського району Магаданської області РРФСР. 2004 року закінчила Київське вище музичне училище ім. Глієра. З 2005 року і до сьогоднішнього дня — солістка Ансамблю Збройних сил України. Стала відомою після участі у фестивалі «Нова хвиля 2005» в Юрмалі, на якому посіла друге місце і отримала спеціальний приз від Алли Пугачової у розмірі 50 тисяч доларів, які пішли на знімання дебютного кліпу «Выше облаков». 

Навесні 2006 року Тіна Кароль випустила дебютний альбом «Show Me Your Love», який став золотим. В травні того ж року з однойменною композицією Тіна представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» в Афінах, де посіла сьоме місце. В грудні 2006 року вийшов другий альбом співачки «Ноченька», який теж отримав золотий статус. 
 
2007 року Тіну Кароль було визнано найпопулярнішою співачкою України. Вона здійснила свій перший всеукраїнський тур «Полюс притяжения» та випустила однойменний альбом, який став платиновим. 2008 року співачка виступила на фестивалі «Таврійські Ігри», а наступного року отримала звання заслуженої артистки України. Наприкінці 2010 року Тіна Кароль презентувала альбом «9 жизней».
 
Джерела:
uk.wikipedia.org