Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Олег Скрипка

співак, музикант

Олег Скрипка — український музикант, співак, автор пісень, продюсер, актор і громадський діяч, лідер гурту Воплі Відоплясова.

Перший сольний альбом Олега Скрипки під назвою «Інколи» побачив світ 2001 року. Концертна платівка, записана разом з Ансамблем пісні і танцю Збройних Сил України, містила реаранжовані хіти ВВ, власні твори співака, переспіви українських народних пісень та шлягерів радянських часів.

Того ж року в харківському клубі «Роддом» був записаний концерт Скрипки з оркестром відомого російського джазового саксофоніста Ігоря Бутмана, який у вигляді платівки «Концерт для Скрипки і Біг-Бенду» вийшов 2010 року як інтернет-реліз.

2004 році Олег заснував етно-фестиваль «Країна Мрій» та випустив другий сольний альбом «Відрада». 2006 року Скрипка став ініціатором створення ще одного фестивалю «Рок-Січ», який відбувався в Києві до 2010 року.

2009 року Олег видав максі-сингл «Серце у мене вразливе», а у 201 — черговий сольний альбом «Жоржина», в основу якого лягли музичні твори композитора Богдана Весоловського, який писав джазову музику у Львові в 1930-х роках. 

Джерела:
uk.wikipedia.org