Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Florence + the Machine

гурт

Florence + the Machine — британська група, утворена 2007 року. Виконує інді-рок з елементами блюзу, музики соул і готичного року.

Лідер гурту і вокалістка — Флоренс Велч, яка фактично є єдиною постійною його учасницею. Решта учасників цієї формації — група The Machine, яка грає музику.

Флоренс Леонтайн Мері Велч народилася 28 серпня 1986 року в Лондоні. Вона почала займатися музикою з одинадцяти років. У вісімнадцять років вона вступила до Кембервелльського коледжу мистецтв, де співала у двох групах: The Fat Kid і Perfect, але не знайшла в цих колективах собі постійного місця.

У 2007 році Флоренс починає шукати творчого партнера для утворення власного гурту. Того ж року вона познайомилася з Ізабеллою Саммерс, хіп-хоп-діджеєм на прізвисько Машина, їхній спільний проект отримав назву Florence + the Machine. Гурт дебютував в 2008 році з синглом «Kiss with a Fist», за ним пішли «Dog Days are Over», «You’ve Got the Love» і «Rabbit Heart (Raise It Up)».

Важливу роль у сходженні Florence + the Machine зіграв канал BBC. Саме після появи в програмі BBC Introducing, групу запросили виступити на фестивалях в Гластонбері і Редінгу 2008 року. Того ж року Florence + the Machine провели спільне турне з MGMT. Дебютний альбом «Lungs» вийшов у липні 2009 року і отримав високі оцінки музичних критиків. Спершу він піднявся до другої сходинки в чартах Великобританії, а пізніше очолив їх. Другий альбом під назвою «Ceremonials» побачив світ у жовтні 2011 року. Він також здобув схвальні відгуки музичних критиків.

Джерела:
uk.wikipedia.org