Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Gossip

гурт

Gossip — американський гурт, який грає музику у стилі інді-рок. Учасники групи — вокалістка Бет Дітто, гітарист Брейс Пейн і барабанщик Ханна Блілі.

Gossip було засновано 1999 року в Олімпії, штат Вашингтон. На той час барабанщицею гурту була Кеті Мендонка. Всі троє учасників навчалися разом у коледжі. 1999 року музиканти підписали свій перший контракт з музичним лейблом і випустили перший мініальбом. У 2000 Gossip відіграли на Ladyfest в Олімпії. Про їх виступ журнал «Time» написав у статті про цей фестиваль.

В 2001 музиканти випусти свій перший повноцінний альбом «That’s Not What I Heard». Після виходу другого альбому «Movement» 2003 року Кеті Мендонка вирішила розпрощатися з музичною кар’єрою і присвятити себе роботі в медицині. Її замінила барабанщиця Ханна Блілі. В оновленому складі гурт записав третій студійник «Sanding In The Way Of Control» (2006 рік). Його заголовна пісня стала реакцією Бет Дітто, яка не приховує свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, на заборону, накладену президентом Штатів на одностатеві шлюби. Цей запис став справжнім проривом у кар’єрі гурту, він очолив британський інді-рок чарт, а одна з пісень потрапила до саундтреку серіалу «Skins».

2007 року Gossip виступили на фестивалі Glastonbury. 2009 гурт видав четвертий альбом під назвою «Music For Men», на підтримку якого вирушив у масштабне турне. У травні 2012 Gossip презентували свою п’яту студійну платівку «A Joyful Noise».

Джерела:
uk.wikipedia.org