Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

David Gahan

співак

Девід Гаан, David Gahan (9 травня 1962 року, Еппінг, Англія) — англійський музикант, незмінний вокаліст гурту Depeche Mode, який у 2003 році розпочав сольну кар’єру.

За версією відомого британського музичного видання Q, входить до списків «100 Найвеличніших вокалістів» і «100 Найвеличніших фронтменів».

Саме Гаан у 1980 році запропонував своїм колегам назву Depeche Mode після перегляду однойменного французького модного журналу. З 1997 року мешкає у Нью-Йорку. Неодноразово проходив реабілітацію від наркотичної залежності, виживши після чотирьох «зустрічей» зі смертю.

Перший сольний альбом Девіда під назвою «Paper Monsters» вийшов 2003 року і потрапив у Top 10 євпропейського альбомного чарту і у Top 40 UK Albums Chart. 20 червня 2003 року в рамках туру на підтримку платівки Гаан виступив у київському Палаці спорту.

Другий альбом «Hourglass» співак випустив 2007 року, на відміну від попередника він має більш електронний саунд, що робить його більш схожим на творчість Depeche Mode. Час від часу Гаан бере участь у різних сайд-проектах. В травні 2012 року вийшов альбом «The Light The Dead See», записаний Девідом спільно з електронниками The Soulsavers.
 

Джерела:
uk.wikipedia.org