Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: ot-vinta.com

Ot Vintа

гурт

Ot Vintа — український музичний гурт, створений 1993 року в Рівному.

В своїй творчості музиканти поєднують рокабіллі з українським фольком і називають свій стиль «украбіллі». Діючий склад: Юрій Журавель (вокал, гітара, гармоніка), Віктор Пилипчук (гітара, сопілка, бек-вокал), Володимир Загиней (контрабас, бек-вокал), Олександр Мартюшев (барабани).

1996 року Ot Vintа стали дипломантами фестивалю «Перлини сезону» в Києві. 1998 року гурт делегував дві свої пісні («Пике Над Карпатами» та «Ти Казала У Неділю Будем Слухать Рокабілі») до збірки «Перший український рокабільний фронт».

1999 року Ot Vintа стали переможцями фестивалю «Перлини сезону». 2000 року група вперше відвідала з концертами Польщу. Дебютний альбом «Дриґтиндимба» вийшов на початку 2003 року. 2005 року «Ot Vintа!» випустили другий альбом «Дарма я наївся цибулі» з однойменним хітом, а 2006-го третій — «Попереду».

2007 року гурт представляв Україну на відомих музичних фестивалях — Hodokvas у Словаччині та Zwarte Cross Fest в Нідерландах. 2008 року побачив світ альбом «Дупотряска». 2009 року гурт став делегатом від України на польському фестивалі Breakout.

2010 року Ot Vintа отримали премію «НеПопса» в спеціальній номінації «За нестандартний підхід до сценічного образу». 2011 року вийшов новий альбом гурту під назвою «Потом і кров'ю». 2012 року колектив виступив на фестивалі Sopot Top of the Top Festival 2012 в Польщі, а також презентував новий кліп «У мене між ногами Україна».

Джерела:
uk.wikipedia.org

Теги: Ot Vinta