Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Katy Perry

співачка

Кеті Перрі, Katy Perry (справжнє ім’я: Кетрін Елізабет Хадсон, Katheryn Elizabeth Hudson) — американська співачка та композитор.

Кеті Перрі народилася 25 жовтня 1984 року в Санта Барбарі. В 2003 році у віці 18 років співачка переїхала до Лос-Анджелеса. Вона змінила своє прізвище на Перрі, оскільки Кеті Хадсон було дуже схоже на Кейт Хадсон. Перрі — дівоче прізвище її матері.

2001 року вийшов дебютний альбом співачки під назвою «Katy Hudson» в жанрі християнський госпел, проте він не був комерційно успішним через банкрутство лейблу, що видав альбом. Згодом у 2004-2005 роках вона записала альбом з гуртом The Matrix та сольний альбом, проте жоден з них не було видано.

Перший повноцінний студійник Кеті Перрі «One of the Boys» побачив світ у червні 2008 року. Він здобув платиновий статус у США. 2009 співачка заручилася з англійським актором Расселом Брендом. Вони одружилися в Індії 23 жовтня 2010 року. У травні 2010 року Кеті випустила сингл «California Gurls» за участю репера Cнуп Догга. Сингл став справжнім хітом у світі і був проданий у кількості 8 мільйонів цифрових завантажень у світі. «California Gurls» протрималася на 1 місці в американському чарті 6 тижнів. В серпні відбулася прем’єра третього альбому Кеті «Teenage Dream». Альбом стартував на першому місці в США, Канаді, Великобританії та інших країнах. На підтримку диску Кеті відправилася в світовий тур «California Dreams Tour».

Для подальшого просування альбому Кеті випустила сингл «Firework», який також потрапив на перше місце в американському чарті. Пісня «E.T» з цього альбому сягнула високого рівня інтернет-продажів, тому було вирішено випустити її як сингл, але в іншій версії. Для записування запросили репера Каньє Веста. Цей сингл потрапив до перевидання альбому «Teenage Dream». «E.T» посів перше місце в американському чарті. Таким чином всі члтири сингли з альбому побували на першому місці в американському чарті. Це велика рідкість і мало кому з артистів це вдавалося.

Окрім музики, Кеті активно працює в кінематографі. Вона озвучила Смурфетту, героїню мультфільму «Смурфики», а також випустила документальний фільм-концерт у форматі 3D «Katy Perry: Part of Me». У березні 2012 сингл «Part of Me» дебютував на першому місці Billboard Hot 100, ставши сьомим синглом номер один в кар’єрі Кеті. В червні 2012 року відбулася прем’єра мультфільму «Мадагаскар 3», одним з саундтреків якого стала пісня «Firework». В липні 2012 року, після тривалого процесу, Кеті Перрі офіційно розлучилася з Расселом Брендом.

Джерела:
uk.wikipedia.org