Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Jessie J

співачка

Джессі Джей, Jessie J (справжнє ім’я: Джессіка Еллен Корніш, Jessica Ellen Cornish) — британська співачка і автор пісень.

Джессі народилася 27 березня 1988 року в Лондоні. Виступати на сцені вона почала в 11-річному віці, коли протягом двох років виконувала головну роль в мюзиклі Ендрю Ллойда Веббера «Whistle Down the Wind». Після закінчення навчання в школі за фахом музичний театр Джессі виступала в дівочій поп-групі.

Першу пісню, «Big White Room», Джессі написала в 17 років. У ній йдеться про випадок з життя співачки, що дуже її вразив. За шість років до того вона лежала в лікарні і спілкувалася з хлопчиком, який переніс серйозну операцію на серці. Вночі він став молитися, просити Бога про те, щоб той дарував йому життя, а на наступний день помер. Ця пісня стала популярною в Інтернеті. На неї було створено близько сімдесяти кавер-версій.

Джессі Джей здобула популярність, як автор пісень, які виконували Джастін Тімберлейк, Аліша Кіз, Крістіна Агілера та інші. У 2008 році вона виступила на розігріві у Сінді Лоупер під час її британського туру. Свій дебютний альбом «Who You Are» Джессі записувала разом з автором пісень та продюсером Dr. Luke, репером ВоВ і продюсером Лабрінзом. Студійник побачив світ у лютому 2011 року. В 2011 році ВВС назвав Джессі Джей найбільш багатообіцяючим дебютантом, тоді ж співачка здобула премію Brit Award у престижній номінації «Вибір критиків». 

Джерела:
uk.wikipedia.org