Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Nicki Minaj

співачка

Нікі Мінаж, Nicki Minaj (справжнє ім’я: Оніка Таня Мараж, Onika Tanya Maraj) — американська співачка, яка виконує пісні у стилях реп і хіп-хоп.

Народилася 8 грудня 1982 року у Тринідад і Тобаго. У п’ятирічному віці переїхала до Нью-Йорка. Дівчинка зростала в неблагополучній родині — її батько пив і вживав наркотики. Оніка навчалася в нью-йоркській школі LaGuardia на Манхеттені з поглибленим вивченням музики і виконавських мистецтв, брала участь у роботі місцевого театрального гуртка, цікавилася співом і танцями. Ще в дитинстві співачка почала вигадувати собі різні псевдоніми. Через постійні сварки батьків, дівчинка намагалася втекти від проблем реального світу, вигадуючи собі нові альтер-его. Так на світ з’явилася Нікі Мінаж.

2004 року вона виступала на бек-вокалі з місцевими реперами. Мінаж хотіла виділитися серед десятка молодих виконавиць і тому сама писала реп і виконувала його. 2008 року Нікі вдалося виграти премію Underground Music Awards в категорії «Артистка року». За рік вона змогла випустити записи «Beam Me Up Scotty». 2009 року один з її демо-записів прослухав Ліл Вейн, він був у захваті від її незвичайності як реп-виконавиці. Нікі підписала контракт з його лейблом Young Money і розпочала роботу над дебютним альбомом «Pink Friday». Студійник побачив світ в листопаді 2010 року.

Того ж року Нікі Мінаж отримала премію BET HIP-HOP AWARDS як кращий реп-виконавець жіночої статі. Мінаж стала першим артистом в історії, чиї сім пісень одночасно перебували в чарті Billboard Hot 100. Для свого дебютного альбому Мінаж створила альтер-его з ім’ям Роман Золанскі. Вона стверджувала, що Роман — її брат-близнюк, він з’явився через лють, і вона стає ним, коли злиться. Романа порівнювали зі Слімом Шейді, іншою особистістю Емінема. Мінаж і Емінем навіть записали спільний трек «Roman's Revenge», де співали від імені своїх альтер-его.

В квітні 2012 Нікі Мінаж випустила другий студійний альбом — «Pink Friday: Roman Reloaded». Концепція платівки полягає в ідеї повернення Романа Золанскі, більшість треків в альбомі реперка виконує від його імені.

Джерела:
uk.wikipedia.org