Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Dido

співачка

Дайдо, Dido (повне ім’я: Дайдо Флоріан Клу де Буневіаль Армстронг, Dido Florian Cloud de Bounevialle Armstrong) — британська поп-співачка.

Народилася 25 грудня 1971 у Лондоні. З шести років відвідувала Гілдхольську школу музики в Лондоні. Професійну кар’єру розпочала як запрошена співачка в групі Faithless, учасником якої був її брат Ролло Армтронг. У 1999 році вийшов її перший альбом «No Angel», який помітила британська преса. Світова слава прийшла до співачки після того, як Емінем використав семпл з її пісні «Thank You» у своєму хіті «Stan» з мультиплатинового альбому 2000 року «The Marshall Mathers LP», крім того Дайдо знялася в кліпі на пісню. В результаті в 2001 році «No Angel» неодноразово очолював британський чарт альбомів, став платиновим п’ять разів і бестселером року. 

2002 Дайдо виграла Brit Awards за «Кращий британський альбом» і здобула аж три нагороди World Music Awards. Другий альбом співачки «Life for Rent», над яким вона працювала разом зі своїм братом, побачив світ 2003 року, на його підтримку Дайдо здійснила світове турне і в 2004 році отримала номінацію на Grammy. В липні 2005 року співачка взяла участь у трансконтинентальній музичній акції Live 8, виконавши пісні «White Flag», «Seven Seconds» та «Thank You» (останні дві дуетом з сенегальським співаком Youssou N'Dour). Того ж року Дайдо почала роботу над третім альбомом, який під назвою «Safe Trip Home» вийшов у листопаді 2008. У 2010 році Дайдо разом з індійським композитором A.R. Rahman були номіновани на «Оскар» за пісню «If I Rise», що стала саундтреком до фільму «127 годин».

Джерела:
uk.wikipedia.org