Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Артем Семенов

співак

Артем Семенов — співак, учасник шоу «Україна має талант».

Артем Семенов народився 1 лютого 1986 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, батько — машиніст, мама — кухар.

У 8 років з Артемом сталася ситуація, яка круто змінила все його життя. Одного разу, прийшовши з мамою до церкви, він почув спів церковного хору, який дуже вразив хлопчика. З церковним співом Артем вирішив пов'язати своє майбутнє життя. Тому 2003 року він вступив на хоровий факультет Криворізького музучилища. Паралельно з навчанням підробляв у місцевому театрі оперети.

Переїхавши до Києва, Артем став солістом дуету DejaVu. Через короткий час колектив розпався і співак почав працювати у нічному клубі.

2009 року Артем Семенов взяв участь у першому сезоні шоу «Україна має талант». Йому вдалося здивувати глядачів і членів журі своїми унікальними вокальними даними — Артем Семенов є одним з небагатьох співаків у світі, що володіють одночасно і чоловічим тенором, і жіночим сопрано. Артем посів друге місце і отримав грант на розвиток таланту. Всі гроші витратив на навчання у російської оперної діви Любові Казарновської, ставши її єдиним учнем.

17 листопада 2012 Артем Семенов, в ролі спеціального гостя, виконав на сцені шоу  «Х-Фактор 3» пісню «Ангел» — перший сингл зі свого дебютного альбому, вихід якого заплановано на 2013 рік.

Джерело:
artemsemenov.stb.ua