Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Даша Суворова

співачка

Даша Суворова — співачка, поетеса, музикант. Народилася в Угорщині в місті Кішкунмайша.

1990 року з батьками переїхала до України, в місто Артемівськ (Донецька область). З п'яти років займалася балетом і танцювала в ансамблі спортивно-бального танцю, а в 14 років вступила до Артемівської музичної школи по класу вокалу, де провчилася три роки. Закінчивши дев'ять класів ЗОШ, вступила до педагогічного училища на музичне відділення. Через два роки перевелася на інше, не пов'язане з музикою, відділення, і, отримавши диплом, поїхала до Києва. Там провалила іспит на філософський факультет Національного Університету імені Т. Г. Шевченка, але вступила відразу на другий курс економічного факультету. Закінчивши Національний університет імені Т. Г. Шевченка, Даша вирішила повністю присвятити себе музиці і влітку 2011 вступила до музичного інституту імені Р. М. Глієра, на естрадно-джазовий вокал.

Популярність співачці принесла пісня «До утра (Поставит басту)», яка пробула більше 20-и тижнів у хіт-параді «Золотого грамофона», піднявшись у листопаді 2011 року до його вершини. За підсумками року ця пісня в Росії увійшла до числа 50 найбільш популярних рінгбектонів і отримала «золотий» статус (більше 100 тисяч продажів).

3 травня 2012 Суворова представила глядачам свою сольну програму «Поставит Басту и другой рок-н-ролл». Публіка, яка раніше переважно ставилася до виконавиці як до віртуального інтернет-проекту, прийняла нову програму захоплено.

1 грудня 2012 на сцені Кремля співачка отримала свою статуетку «Золотого грамофона» за пісню «Нелюбовь».

До дебютного альбому «Космонавт», випущеного в грудні 2012 року, увійшло 13 треків. Це все — кілька десятків скрипок, віолончелей, контрабасів, кілька років написання віршів і музики, багато ночей натхнення, роботи на студії, талант музикантів і сам маестро Віталій Телезін, саунд-продюсер «Ляпис Трубецкой», «Океан Ельзи», «Братья Гримм», Lama.

Зараз Даша записує свій другий студійний альбом, робоча назва якого «Чтоб ничего не напрягало». До нього, окрім зовсім нових пісень, увійдуть інтернет-хіти дівчини, які набрали мільйони переглядів і заполонили багато сердець.

Джерело:
dashasuvorova.com