Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Calvin Harris

співак, продюсер, діджей

Кельвін Харріс – шотландський автор-виконавець, продюсер та діджей.

Адам Річард Вайлс (справжнє ім'я Кельвіна Харріса) народився 17 січня 1984 року у місті Дамфріс, що в Шотландії. Кельвін зізнається, що на нього відчутно вплинула музика 80-х років минулого століття, особливо стиль електроклеш.

Світову славу музикант здобув у 2007 році після виходу дебютної платівки із дуже амбіційною назвою «I Created Disco», за яку отримав титул «Короля електропопу». Однак шлях Харріса до визнання був дуже довгим та тернистим. Свій перший сингл Кельвін випустив у далекому 2002 році і тільки у 2006 йому вдалося підписати контракт із мейджором EMI. Боси лейблу звернули на музиканта увагу лише після того, як його музика стала справжнім відкриттям у соціальній мережі MySpace.

Дебютник Кельвіна досягнув восьмої сходинки у Британському хіт-параді. У 2007 році Харріс написав та спродюсував дві пісні («In My Arms» і «Heart Beat Rock») для альбому «X» австралійської співачки Кайлі Міноуг. Також Кельвін працював з британською поп-зіркою Софі Елліс-Бекстор, написавши нові пісні для її четвертого альбому «Make A Scene» (2011).

Другий альбом Гарріса «Ready For The Weekend» побачив світ у серпні 2009 року, одразу ж очоливши Британський альбомний чарт. Наступного року Кельвін отримав «BRIT Award», як «Кращий британський артист», а також випустив мікс «L.E.D. Festival».

У 2011 році Харріс супроводжував в турне по Австралії, Великобританії та Польші Ріанну, для якої написав і спродюсував супер-хіт «We Found Love». Також його сети відкривали концерти британської частини світового туру Кеті Перрі.

Восени 2012 року музикант випустив третій і поки що найуспішніший свій альбом «18 Months». Ця платівка відрядила до кращої десятки Британського чарту відразу дев'ять композицій, що дозволило Харрісу потрапити до Книги рекордів Гіннеса та перевершити рекорд Майкла Джексона, чий альбом 1992-го року «Dangerous» надіслав до кращої десятки тільки сім композицій.

Джерела: