Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Анна Сєдокова

співачка, акторка

Анна Сєдокова – українська поп-співачка, колишня солістка «золотого складу» поп-гурту ВИА ГРА (2002–2004).

Майбутня зірка народилася 16 грудня 1982 року в Києві. Сольну кар’єру розпочала 2006 року, випустивши під псевдонімом Аннабель кліп на пісню «Моё сердце». Перший з часів ВИА ГРА виступ на сцені відбувся у вересні того ж року на фестивалі «П’ять зірок» в Сочі, за результатами якого Анна отримала «Приз глядацьких симпатій».

Також 2006 року Седокова стала лауреатом українського фестивалю «Пісня року». 2007 року співачка представила кліп на пісню «Самая лучшая девочка», а 2008 – на пісню «Привыкаю», за яку отримала диплом російського фестивалю «Нові пісні про головне».

В червні 2009 року Анна презентувала нову пісню «Драма», написану у співавторстві з Дмитром Клімашенком, а восени відбулася прем’єра композиції «Холодное сердце», яку Сєдокова записала разом з репером Джиганом. Наступного року на ці пісні вийшли кліпи.

У листопаді 2010 року Анна взяла участь у ювілейному концерті групи ВИА ГРА. Того ж року вийшли кліпи на пісні «Ревность» та «Привыкаю» (за участю реп-команди Караты). У червні 2011 року відбулася прем’єра пісні «Love U», а у вересні – прем’єра кліпу на пісню «Космос», що став саундтреком до фільму «Вагітний», в якому знялася Сєдокова. На початку 2012 року відбулася прем’єра пісні «Такси», а у вересні Анна презентувала кліп на пісню «Что я наделала?».

Нині співачка займається вихованням доньки Моніки, яка з'явилась на світ 24 липня 2011 року.

Джерела: