Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: надане прес-службою співачки

Ярослава

співачка

Ярослава — українська співачка, лауреат конкурсу «Слов'янський Базар».

Ярослава народилася 24 червня в місті Шахтарськ Донецької області. Закінчила музичну школу по класу скрипки і фортепіано. З 18 років викладала уроки гри на гітарі. З відзнакою закінчила Донецьку державну музичну академію імені С. С. Прокоф'єва (дипломований гітарист і вокаліст). Виступала в складі ВІА «Ретро плюс». Під час гастрольної діяльності познайомилася з легендарним Йосипом Кобзоном.

2011 року стала лауреатом Міжнародного конкурсу «Слов'янський Базар» у Вітебську. Навесні 2012 року розпочався новий етап у творчому житті — побачив світ перший сингл, а потім і дебютний відеокліп «Это любовь».

Наприкінці літа 2012 року на сцені Crimea Music Fest Ярослава презентувала свою пісню «Капли дождя», яку спеціально для фестивалю вибрала Алла Пугачова. Восени 2012 року артистка відправилася в тур містами України та Росії з концертною програмою «Отрываясь от земли». У вересні 2012 року в ефірі музичних телеканалів відбулася прем'єра кліпу «Капли дождя», де Ярослава виступила співавтором сценарію.

У листопаді 2012 року світ побачила чергова відеоробота Ярослави на пісню «День рождения». У лютому 2013 року співачка презентувала композицію «Ангел-хранитель», витриману в стилістиці класичного поп-року. На Вечорі пам'яті Миколи Мозгового 2013 року вона виступила зі своєю інтерпретацією дуже особистої пісні метра — «Отчего же». Зворушливий романс «Отчего же» Ярослава виконала у супроводі Національного філармонічного оркестру України.

У квітня 2013 року артистка представила в радіоефірі свій новий ліричний хіт «А сердце хочет», який згодом знайшов нову форму завдяки одному з кращих українських «електронників» — MaxCreative. Ремікс «А сердце хочет» став першим танцювальним експериментом у творчому житті співачки, який був представлений на великій сцені під час виступу співачки на майдані Незалежності.

Восени 2013 року співачка представила відеоверсію пісні «Небо в ладонях», режисером якої став Сергій Ткаченко.

Джерело: прес-служба співачки

Теги: Ярослава