Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

О.Torvald

гурт

О.Torvald – український рок-гурт, заснований у 2005 році в Полтаві.

За час свого існування склад колективу неодноразово змінювався та нині виглядає так: Євген Галич (вокал), Денис Мизюк (гітара, вокал), Денис Мізюк (гітара), Володимир Ярошенко (бас-гітара), Олександр Солоха (ударні), Микола Райда (клавішні).

Дебютний альбом «О.Torvald», зведенням якого займався відомий український музикант, екс-учасник гурту «ВВ» і лідер гурту AtTraktor Олександр Піпа, вийшов у 2008 році. Другий альбом під назвою «В Тобі» вийшов у вересні 2011 року. На його підтримку група здійснила всеукраїнський тур.

В червні 2012 року О.Torvald відкривали фестиваль «Prosto Rock» в Одесі, хедлайнерами якого були Garbage та Linkin Park. Цього ж року гурт встиг випусти одразу три релізи: альбом «Акустичний», спільний міні-альбом з DJ Tapolsky та DJ VovKING «Використовуй нас» та платівку «Примат». На підтримку останньої О.Torvald здійснили грандіозний тур містами України.

Наприкінці 2013 року стало відомо, що колектив йде у творчу відпустку. Щоб трішки підсолодити прикру новину, музиканти пообіцяли перевидати усі свої альбоми, додавши до них різні бонуси, а також випустити збірку усіх своїх кліпів.

Джерела: