Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Chris Brown

співак, актор

Кріс Браун, Chris Brown (Кристофер Моріс Браун, 5 травня 1989 року, Таппаханнок, Вірджинія, США) – скандально відомий американський співак і актор.

У 2004 році 15-річний Кріс покинув школу, щоб розпочати роботу над своїм дебютним альбомом. Платівка отримала назву «Chris Brown» та побачила світ наприкінці 2005 року. Альбом включав в себе сингл «Run It!», очоливший хіт-парад «Billboard Hot 100», завдяки чому Браун став першим співаком, дебютний сингл якого досяг вершини чарту. Платівка «Chris Brown» дебютувала на другому місці чарту «Billboard 200», ставши за п'ять тижнів платиновою, а за рік – двічі платиновою.

Другий студійний альбом Брауна «Exclusive» вийшов у листопаді 2007 року і містив ще один хіт номер один в Америці – «Kiss Kiss» за участі T-Pain. Платівка теж стала платиновою. В 2008 році журнал «Billboard» назвав Брауна кращим артистом року.

В лютому 2009 року Брауна було заарештовано за звинуваченням у домашньому насильстві і створенні кримінальної загрози. Жертвою Кріса стала його дівчина, відома R&B-співачка Ріанна. Браун визнав себе винним і був засуджений до п’яти років умовного строку, одному року відвідувань занять проти домашнього насильства і шести місяцям громадських робіт. Також йому було на п’ять років заборонено наближатися до Ріанни на відстань ближче 50 ярдів і ближче 10 ярдів на публічних заходах.

В березні 2011 року вийшов четвертий альбом співака «F.A.M.E.» (Fans Are My Everything), над яким Брауну допомогали працювати Кевін Макколл, Tyga, Ліл Вейн, Баста Раймс, Ludacris, Джастін Бібер, Бенні Бенассі, Wiz Khalifa, The Game та Тімбаленд. Він очолив хіт-парад «Billboard 200», ставши першим альбомом «номер один» для Брауна. Платівка отримала «Греммі» як «Кращий R&B-альбом».

Наступний альбом, що отримав назву «Fortune», побачив світ 29 червня 2012 року, а за місяць до того Браун отримав премію «Billboard Music Awards» в категорії «Кращий R&B-виконавець».

Джерела: