Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Pixie Lott

співачка, акторка

Піксі Лотт – англійська поп-співачка, танцівниця та акторка.

Вікторія Луїза Лотт (Victoria Louise Lott) – справжнє ім'я Піксі Лотт – народилася 12 січня 1991 року в Бромлі, що на південному сході Лондона. У віці 13 років перехала разом з родиною в Брентвуд, графство Ессекс.

Початком відліку музичної кар'єри Піксі Лотт можна вважати вихід дебютного синглу «Mama Do (Uh Oh, Uh Oh)», що побачив світ у червні 2009 і за лічені дні піднявся на перші рядки чартів, в тому числі і в «UK Singles Chart». Другий сингл «Boys And Girls», також досягнув верхніх сходинок хіт-парадів.

Дебютний альбом «Turn It Up» вийшов у вересні 2009 року. Платівка дуже швидко піднялася на шосте місце «UK Albums Chart», а п'ять синглів з неї в різний час піднімалися на верхні рядки «Топ-20». Загалом альбом двічі ставав платиновим.

Після успіху дебютника Піксі вирішила спробувати себе в інших сферах. Вона тимчасово стала суддею «X-Factor», замість рідної сестри Кайлі Міноуг Данні, яка полишила проект через вагітність. Також Лотт знялася у фільмі «Fred: The Movie» і випустила власну колекцію одягу спільно з брендом «Lipsy».

7 листопада 2011 вийшов альбом «Young Foolish Happy», на звучання якого наклало відбиток захоплення Піксі творчістю Мераї Кері та Вітні Х’юстон. Платівка містила супер-хіт «All About Tonight» та піднялася до 18 місця у «UK Albums Chart».

На початку грудня 2013 співачка анонсувала вихід свого третього альбому, що отримав лаконічну назву «Pixie Lott» та має з'явитися в першій половині 2014 року.

Джерела: