Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Blood Orange

музичний проект

Blood Orange – сольний музичний проект англійського співака, саунд-продюсера, композитора, мультиінструменталіста та сонграйтера Дева Хайнса.

І хоча Дев Хайнс (Dev Hynes) народився 23 грудня 1985 року в Техасі і тільки з двохрічного віку проживає у Лондоні, однак вважає себе природженим англійцем і носієм британської культури, що дуже відчувається у його музиці.

Стилістика Blood Orange – це суміш фанку, соулу, лоу-фай-музики та інді-попу. Історія проекту почалася в 2009 році, коли Дев вперше виконав трек «Forget It» саме під вивіскою Blood Orange (до цього часу артист виступав від власним ім'ям і навіть встиг записати дві студійні платівки).

Крім написння матеріалу для власного проекту, артист пише музику і для інших виконавців. У послужному списку Дева вже є спільні роботи з Florence And The Machine та The Chemical Brothers.

Дебютний альбом Blood Orange «Coastal Grooves» побачив світ восьмого серпня 2011. Платівка була видана лейблом Domino Records та викликала хвилю захоплення у просунутих меломанів. Реліз другого альбому відбувся 18 листопада 2013 року. До платівки увійшли два справжніх хіти («Chamakay» та «You're Not Good Enough»), а сам альбом за підсумками року було названо одним із найкращих релізів 2013.

Джерела: