Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Union J

гурт

Union J – британський бойзбенд, що складається з чотирьох учасників: Джоша Катберта, Джей-Джея Хамблетта, Джеймі Хенслі та Джорджа Шеллі.

Група була сформована у 2012 році на британському телешоу «Х-фактор», в якому вони посіли четверте місце. Згодом хлопці підписали контракт про співпрацю зі звукозаписуючою компанією Sony.

Історія гурту Union J веде свій початок із знайомства Катберта і Хенслі, яке відбулося під час їхнього навчання в театральній школі «Sylvia Young Theatre School» у Вестмінстері, що в Лондоні. Згодом до групи приєднався Хамблетт, і вони назвали себе Triple J, оскільки їхні імена починалися на літеру «J». Четвертий учасник колективу – Джордж Шеллі – знайшовся в 2012 році під час відбіркових прослуховувань дев'ятого сезону британського телешоу «Х-фактор». З того часу гурт почав називатися Union J.

На початку 2013 року Union J вперше оголосили, що підписали контракт із Sony Music Entertainment. Їхній перший сингл «Carry You» на цьому лейблі вийшов другого липня 2013 року та досягнув третього місця в сингловому чарті Англії. Другим синглом стала композиція «Beautiful Life», яка піднялася до восьмого місця. 28 жовтня вийшов дебютний альбом гурту, що отримав невигадливу назву «Union J». Платівка не змогла піднятися вище шостої сходинки альбомного чарту, однак отримала стримано-схвальні відгуки у пресі.

На початку 2014 року учасники гурту повідомили, що почали працювати над новим альбомом, яким спробують посунути із поп-трону колег із One Direction.

Джерела: