Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

The 1975

гурт

The 1975 – манчестерський квартет, який поєднує рок-музику з елементами поп-музики, нью-гейзу та електроніки.

Історія гурту розпочалася в далекому 2002 році, коли його майбутні учасники – Метью Хілі, Росс Макдональд, Адам Ханн та Джордж Даніель – зустрілися у середній школі невеличкого містечка поблизу Манчестера. Одними із небагатьох розваг тінейджерів Уілмслоу були заняття музикою. За словами Хілі, вони збиралися з друзями та перегравали відомі хіти панк-гуртів хоча й не гребували каверами на поп-пісні. Одного разу хлопці спромоглися написати власну композицію і так нею пишалися, що вирішили своє майбутнє присвятити музиці. Наступні десять років майбутні зірки марили великою сценою та продовжували шліфувати свою майстерність, паралельно шукаючи власний музичний стиль.

Першою нагодою продемонструвати свою творчість широкому загалу стало запрошення The 1975 виступити на розігріві у гурту General Fiasco під час їхнього британського туру 2012 року. Після повернення з гастролів група Хілі засіла в студії, де записала чотири композиції, що увійшли до дебютного міні-альбому «Facedown». Оригінальний коктейль з танцювального року із домішками шугейзу та електроніки прийшовся до смаку меломанам і пісні колективу потрапили на радіо. В листопаді 2012 року світ побачив другий EP з провокаційною назвою «Sex». Однойменна композиція увірвалася до національного синглового чарту Британії та посіла 34 місце. Відтоді за творчістю The 1975 почали слідкувати усі авторитетні музичні видання туманного Альбіону.

Наступний, третій за рахунком, міні-альбом «Music For Cars» побачив світ четвертого березня 2013 року та став своєрідною основою для феєричного успіху дебютного лонгплею. Повноформатний реліз «The 1975» побачив світ другого вересня та цілком очікувано очолив альбомний чарт Британії. Суворі музичні критики не скупилися на епітети та всіляко наголошували на своєму захопленні творчістю гурту. Неочікувано для самих учасників The 1975 їхня платівка потрапила до американського хіт-параду «Billboard 200» та досягла 28 місця, що для британських інді-команд є великою рідкістю.

На 2014 рік музиканти запланували масштабний концертний тур із обов'язковими виступами на провідних європейських фестивалях.

Джерела: