Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gettyimages.com

Sean Paul

співак

Шон Пол – популярний ямайський денсхол-виконавець.

Шон Пол, Sean Paul (повне ім’я Шон Пол Раян Френсіс Енрікес, Sean Paul Ryan Francis Henriques) народився 9 січня 1973 року в Кінгстоні, Ямайка. Його першим успіхом став сингл «Baby Girl» 1999 року, що став великим хітом на Ямайці. Пісня «Deport Them» очолила офіційний ямайський чарт і відкрила виконавцю шлях на американський ринок.

Дебютний альбом Шона Пола «Stage One» вийшов у 2000 році і посів четверте місце в списку кращих альбомів в стилі реггі. Альбому «Dutty Rock» 2002 року довелося стати переворотом в реггі та хіп-хоп-музиці, адже Полу та його продюсерам вдалося знайти ідеальне поєднання стилів денсхол та хіп-хоп. Платівка увійшла до Тор 10 американського та британського чартів і принесла Шону премію «Греммі» за «Кращий реггі-альбом», а журнал «Billboard» визнав ямайця «Кращим реггі-виконавцем року».

У 2003 році величезним світовим хітом стала спільна пісня Шона Пола з Бейонсе «Baby Boy». 2005 року вийшов третій альбом Пола «The Trinity», продажі якого становлять близько 4,5 мільйонів копій. Наступну студійну платівку під назвою «Imperial Blaze» виконавець випустив у 2009 році. А на початку 2012 побачив світ п’ятий лонгплей Шона Пола «Tomahawk Technique».

Джерела:
 
Теги: Beyonce Sean Paul