Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: надане прес-службою гурту

A.R.M.I.A

поп-група

Український шоу-бізнес знає дівчат завдяки улюбленим хітам: «Я клянусь», «Независимая», «Мы сделали это», «Вызываю на бой».

Артистки встигли про себе заявити не тільки в нашій країні, а й за кордоном. На музичному фестивалі Південної Америки «Vina Del Mar», група A.R.M.I.A увійшла до фіналу й отримала приз глядацьких симпатій.

A.R.M.I.A підкорила меломанів максі синглом «Мы сделали это». 2009 року вийшов дебютний альбом групи з зухвалою назвою «ПРОЭТО». Були презентовані кліпи: «Люби меня» (feat. DJ Mendez), «Алло-алло», «Чемпион», «Про это», «Sexual Revolution», «АРМИЯ сверху», «Вызываю на бой», «Мы сделали это».

2012 року група A.R.M.I.A стала «Независимая» — так і називалася композиція колективу, яка поклала початок нової ери в творчості. У цей період група порадувала шанувальників творчості такими відео роботами: «Я клянусь», «Независимая», «Я тебя люблю».

У травні 2013, минув рівно рік, як група вийшла з-під опіки Юрія Нікітіна. На честь самостійності A.R.M.I.A представила масштабну концертну програму «Независимая».

Теги: A.R.M.I.A