Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: надане прес-службою співака

OLEYNIK

співак

OLEYNIK — український музикант Вадим Анатолійович Олійник.

Вадим Олійник народився 19 березня 1988 року в селі Нелипівці Чернівецької області. Його мама багато часу проводила в Італії, тому хлопчик із самого дитинства був дуже самостійним. Вадим мріяв стати відомим футболістом, але батьки не наважилися відпустити сина до Києва в спортивний інтернат.

Після школи хлопець вступив до будівельного технікуму, але працювати за спеціальністю не пішов. Він зосередився на своїй «співочій» мрії. Вадим переїжджає до столиці та стає студентом КНУКІМ відділення естрадного вокалу. У 2008 році співак проходить кастинг української «Фабрики зірок 2», де знайомиться з Володимиром Дантесом. Хлопці починають співпрацю та перемагають в шоу. Їхнім дуетом «Дантес & Олейник» (з 2010 року — «ДиО.фильмы») до 2014 року опікується Наталя Могилевська.

За сім років роботи в гурті артисти випустили альбом, до якого увійшли хіти «Мне уже 20», «Девочка Оля», «Рингтон». Згодом дует взяв участь у проекті «Фабрика зірок. Суперфінал», а також у «Фабриці зірок Росія-Україна». Окрім того, хлопці ставали учасниками екстремальних проектів, серед яких «Великі перегони» в Іспанії та «Жорстокі ігри» в Аргентині: тоді Вадим виграв відбірковий тур і в фіналі поступився місцем Дантесу.

OLEYNIK

У квітні 2015 року Вадим Олійник кидає гурт та створює сольний проект OLEYNIK. Співак починає активну гастрольну діяльність. З'являється низка хітів: «Забавная», «Девочка года», «Знаешь», «Остановись», а також відеороботи до деяких композицій, які транслюють найвідоміші музичні телеканали країн СНД.

На початку грудня вийшов відеокліп на пісню «Остановись», режисером якого стала Даша Ши, а головною героїнею — фіналістка шоу «Супермодель по-українськи» Дар'я Майстренко.

Того ж року Вадим став обличчям бренду PODOLYAN, а в березні наступного він «приміряв» на себе роль манекенника й відкрив показ бренду на Українському тижні моди.

2016 року OLEYNIK став номінантом «Прорив року» престижної української премії M1 Music Awards. У березні 2017 було презентовано композицію «Зажигать молодым» — заголовного треку однойменного альбому Вадима Олійника. Реліз пісні відбувся 2 травня.

Футбол

Протягом цих років Вадим не забував і про футбол. Хлопець є учасником ФК Маестро — клубу представників шоу-бізнесу України. У 2013 році Олійник в складі збірної України з футболу їздив на Чемпіонат світу з футболу серед артистів і представників мас-медіа. Україні тоді вдалося посісти 5 місце.

Співак всіляко підтримує спортивну молодь, бере участь у тренувальному процесі в Іспанській академії футболу. Крім того, артист піклується і про творчу кар'єру: наразі він активно працює над створенням нових хітів.

Джерело:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Олійник_Вадим_Анатолійович
http://vadimolejnik.ucoz.ua/
http://fb.ru/article/268802/vadim-oleynik---biografiya-i-tvorchestvo

Теги: OLEYNIK