Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
0-9

Alex Gaudino

діджей, продюсер

Алекс Гаудіно, Alex Gaudino (повне ім’я: Алесандро Альфонсо Фортунато Гаудіно, Alessandro Alfonso Fortunato Gaudino) — італійський діджей і продюсер.

Народився 23 січня 1970 року у  Салерно. Розпочав свою музичну кар’єру під маркою лейблу Flying Records. В 1998 році за підтримки Жакомо Майоліне, власника TIME Records, Алекс заснував власний лейбл RISE Records, який випустив треки таких виконавців, як The Tamperer, Black Legend і Робі Рівери. Вони принесли RISE Records європейську популярність, а Алексу — номінацію в 2000 році на титул Best Evropean A&R на церемонії Evropean Music Awards, що відбувалася в Лондоні.

В 2003 році Гаудіно приступив до продюсерської та студійної роботи. Успіх прийшов до нього в 2005 році разом з треком «Little Love», який досяг вершин UK Dance Chart. В грудні 2006 року Алекс Гаудіно випустив свій другий сингл «Destination Calabria» з вокалом Crystal Waters. Пісня стала головним танцювальним хітом 2007 року. В 2008-му вийшов третій сингл «Watch Out», записаний в тандемі з англійською співачкою Шеною, який досяг 16 місця в UK Singles Chart. 6 жовтня 2008 року Алекс випустив свій дебютний альбом «My Destination».

В кінці 2009 року він розпочав роботу над другим альбомом «Magnificent». В жовтні 2010 Алекс випустив перший сингл з нового альбому «I’m in Love (I Wanna Do It)» з вокалом американської співачки Максін Ешлі, який очолив U.S. Hot Dance Airplay Chart і посів 10 сходинку у UK Singles Chart. В 2011 році Гаудіно випустив другий сингл «What a Feeling», спільно з іншою американкою Келлі Роуленд. Пісня досягла 6 місця в UK Singles Chart.

Джерела:
uk.wikipedia.org