Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

ATB

музикант, продюсер електронної музики, діджей, автор пісень

ATB (Андре Таннебергер, Andre Tanneberger) — німецький музикант і продюсер електронної музики, діджей, автор пісень.

Народився  26 лютого 1973 року. Створенням музики вирішив зайнятися в 1992 році. На початку 1999 року на лейблі Kontor Records вийшов дебютний сингл ATB «9 PM (Till I Come)», що отримав визнання слухачів, завдяки якому Андре отримав міжнародне визнання. Успіх надихнув Андре на створення свого першого альбому «Movin' Melodies». Незабаром ATB став відомий не тільки як автор музики, але і як автор реміксів. Треки таких музикантів, як A-Ha, Ayla, Боб Марлі, Enigma, Мобі, Sash!, U96, Вільям Орбіт та багато інших, були перероблені ним у танцювальних варіантах. Через рік після релізу «Movin 'Melodies» вийшов другий студійний альбом «Two Worlds.  У процесі роботи над платівкою Андре встиг попрацювати з Мішелем Крету (більше відомим під псевдонімом Enigma), який свого часу зробив великий вплив на Андре. Результатом роботи стала композиція «Enigmatic Encounter» записана за одну ніч на іспанському острові Ібіца.

У 2002 вийшов третій альбом «Dedicated», що став переломним у творчості ATB. Платівка не мала коронної функції «pitch bend» («співаюча гітара»), яка звучить у синглах «9 PM (Till I Come)», «Don't Stop», «The Summer», проте альбом все одно домігся відмінних результатів, потрапивши в TOP 20 німецьких альбомів. ATB отримав нагороду Echo в категорії «Кращий діджей». Крім того, він був обраний на DJ Meeting 2002 в номінації «Best National Producer» і «Best National DJ».

У 2004 році виходить п'ятий студійний альбом ATB «No Silence». Композиція «Marrakech», видана окремим синглом, стала пізніше заголовною піснею до трилера «Мисливці за розумом». У 2005 році за результатами голосування слухачів престижного журналу DJ Mag  ATB посів 9 сходинку в «Тор 100 DJs». 4 листопада 2006 року Андре відвідав столицю України, відігравши там тригодинний сет. Новий студійний альбом «Trilogy», що містив 26 нових композицій, був випущений в квітні 2007 року, а наступний «Future Memories» — у травні 2009-го. Дев’ята студійна платівка АТВ «Distant Earth» побачила світ 29 квітня 2011 року. За підсумками 2012 року музикант посів 15 місце у рейтингу «Top 100 DJs» авторитетного журналу «DJ Magazine».  

Джерела:
uk.wikipedia.org