Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9

Avicii

діджей, музичний продюсер

Авічі, Avicii – сценічне ім’я Тіма Берглінга (Tim Bergling), шведського діджея і музичного продюсера, який працює в стилі хаус і прогресив-хаус.

Народився в 1989 році в Стокгольмі. Розпочав кар’єру, зробивши ремікс на музичну тему з відеогри «Lazy Jones». На музику Авічі вплинули зокрема Лейдбек Люк, Стів Анжелло, Ерік Прідз, Tocadisco і Daft Punk. Вигравши приз програми Піта Тонга «Fast Trax» Авічі отримав багато пропозицій і в квітні 2008 року випустив трек «Manman» на лейблі Тонга Bedroom Bedlam.

Влітку 2011 року британська співачка Леона Льюїс представила пісню «Collide», в якості інструментальної складової якої було використано уривок з треку Авічі «Penguin». Дозвіл на семплування не було отримано, і після скандалу зі звинуваченнями в плагіаті та погрозами судового розгляду сингл Льюїс було видано із зазначенням Авічі, як співавтора. Восени того ж року його власний сингл Levels став міжнародним хітом.

В рейтингу журналу DJ Magazine за 2011 рік Авічі піднявся з 39-го на 6-те місце. На 54-й церемонії Grammy він разом з Девідом Гетта був номінований в категорії «Кращий танцювальний запис» за їх спільний трек «Sunshine». За даними журналу Forbes в 2012 році Авічі потрапив до десятки найбільш високооплачуваних діджеїв світу з річним прибутком в сім мільйонів доларів. 

Джерела:
uk.wikipedia.org