Зараз в ефірі
ДК Прем’єр
 
0-9
Фото: flickr.com

Alyosha

співачка

Alyosha (справжнє ім'я: Олена Кучер) — українська співачка та композитор, представниця України на пісенному конкурсі «Євробачення» 2010 року в Осло.

Народилася 14 травня 1986 року в Запоріжжі. Закінчила факультет естрадного вокалу Київського національного університету культури та мистецтв. Має унікальний голос діапазоном чотири октави. 2006 року здобула першу премію на міжнародному конкурсі «Ялта 2006», у 2008 перемогла на міжнародному конкурсі «Пісні моря». Псевдонім Alyosha взяла 2009 року після підписання контракту з продюсерським центром Catapult music.

2010 року Альоша здобула звання «Співачка року» в міжнародному конкурсі «Фаворити Успіху». 2010 року перемогла у національному відборі до конкурсу «Євробачення» з піснею «To Be Free», але для виступу фінальній частині була змушена змінити композицію у зв’язку з підозрою у плагіаті. У фіналі «Євробачення 2010» в Осло виступила з піснею«Sweet People» і посіла десяте місце.

2011 року Альоша отримала дві премії «Кришталевий мікрофон». Того ж року записала дуети з Владом Дарвіном «Ти найкраща» і «Больше, чем любовь». 2012 року випустила пісні «Феромоны любви», «Котику сіренький», «Точка на карте», а також презентувала концертну програму «ЖиваЯ».

Джерела:
uk.wikipedia.org