Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: gorchitza.com

Gorchitza

гурт

Gorchitza (Gorchitza Live Project) — українська група, що виконує суміш електронної і живої музики. Має досвід виступу на одній сцені з такими відомими виконавцями, як Неллі Фуртадо, Faithless, Morcheeba, J.J. Johanson, Montefiori Cocktail та іншими.

Була створена зусиллями композитора, аранжувальника і музиканта Олексія «Gorchitza» Лаптєва. Перший склад було зібрано 2002 року, але він проіснував недовго. Офіційним роком народження Gorchitza вважається 2007 рік, коли Олексій познайомився зі співачкою Alloise (справжнє ім’я Алла Московка). Концертна діяльність починається в червні 2007 року з виступу перед концертом британського гурту Faithless на сцені київського Палацу спорту. Того ж року Gorchitza випустила кліп на пісню «One New Message», яка приносить групі популярність. В січні 2008 року відомий британський гурт Apollo 440 зробив на неї ремікс, завдяки якому Gorchitza стала відомою в Європі. Того ж року група підписала контракт з лейблом Lavina Music і видала свій дебютний альбом «Highlights», після чого виступила на польському фестивалі Sopot і отримала контракт з EMI Music Poland.

Також 2008 року Gorchitza виступила на фестивалях «Джаз-Коктебель» та Pepsi Vena Music Festival в польському місті Лодзь. Наприкінці року першою у Східній Європі група видала мультимедіа-сингл «Kiss Me Loneliness» на micro SD flash memory card. В серпні 2009 року група виступила в Москві на «розігріві» перед британською співачкою Скай Едвардс (Morcheeba). У 2010 році вийшов другий альбом Gorchitza під назвою «It’s You», також група виступила на фестивалях StereoLeto у Санкт-Петербурзі, Popkomm у Берліні та Reeperbahn у Гамбургу.

В березні 2012 року Allois залишила Gorchitza, розпочавши сольну кар’єру. Новою вокалісткою стала Ольга Діброва. 7 квітня в київському клубі Crystall Hall відбувся великий концерт групи, що став останнім у складі команди для Alloise і першим для нової солістки.

Джерела:
uk.wikipedia.org