Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: надане прес-службою артистки

LOBODA

співачка, автор пісень, телеведуча

LOBODA – музичний проект Світлани Лободи, української поп-співачки, авторки пісень, телеведучої і дизайнера.

Світлана Сергіївна Лобода народилася 18 жовтня 1982 року в Києві. Кар’єру співачки розпочала наприкінці 1990-х років у складі групи «Капучіно». У 2003 році отримала головну роль в мюзиклі «Екватор». У 2004 році протягом п’яти місяців була солісткою групи ВИА ГРА. В листопаді 2004 року розпочала сольну кар’єру. Першим синглом співачки стає пісня «Черно-белая зима».

2005 року вийшов дебютний альбом Світлани Лободи «Ты не забудешь», який робить її однією з найяскравіших зірок вітчизняної естради. 2006 року співачка випустила сингли «Постой, муЩина» та «Мишка, гадкий мальчишка», що стають хітами. 2008 року вийшов другий студійний альбом Лободи «Не Мачо» з однойменним хітом, на підтримку платівки відбувся всеукраїнський тур. В березні 2009 року з піснею «Be My Valentine» співачка перемогла в українському відборі на пісенний конкурс «Євробачення». У фіналі конкурсу в Москві Лобода посіла 12 місце. Того ж року співачка випустила альбом «Anti-crisis girl», на якому переспівала англійською свої головні хіти і вирушила у однойменне турне.

На початку 2010 року Світлана випустила комічний кліп «Жить легко», у якому постала перед глядачами 100-кілограмовою товстункою. Також 2010 року співачка перейменувала свій проект у LOBODA, зареєструвавши відповідну торгову марку, і випустила сингл «Революция». 2011 року на фестивалі Crimea Music Fest LOBODA презентувала новий хіт «На Свете». На початку 2012 року співачка відвідала США, де працювала над своїм новим альбомом, а також зняла кліп на пісню «Облака». В квітні в київському клубі Crystal Hall LOBODA представила live show «Начало», а восени презентувала нову пісню «40 градусов».

Джерела:
uk.wikipedia.org