Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
0-9
Фото: flickr.com

Мед Хедс

гурт

Мед Хедс — український музичний гурт, що поєднує у своїй творчості ска-панк з елементами українського фольку. Гурт було засновано 1991 року з назвою Mad Heads.

У 2004 році на базі культового київського рокабіллі-тріо Mad Heads шляхом уведення до складу духової секції і жанрової переорієнтації було створено гурт Mad Heads XL. На сьогоднішній день Мед Хедс це: Вадим Красноокий (вокал, гітара, музика, тексти), Максим Красноокий (електроконтрабас, бас-гітара), Володимир Зюмченко (барабани), Валерій Чесноков (тромбон), Вадим Нікітан (труба). Перший виступ гурту відбувся в травні 2004 року на фестивалі «Таврійські Ігри».

У 2005 році вийшов дебютний альбом  «Надія є», який містив однойменний суперхіт, а також переспіви народних пісень «Смерека» і «Дубки». Група одразу здобула популярність і стала жаданим гостем на всіх вітчизняних музичних фестивалях і почала регулярно гастролювати Україною та зарубіжжям з сольними концертами як на великих оупен-ейрах, так і у невеличких клубах. Другий альбом гурту під назвою «Forever» побачив світ 2008 року. Головним хітом з нього стала пісня «А я на морі».

В травні 2011 року команда презентувала альбом свого ж сайд-проекту «УкраїнSKA», в рамках якого переграла у своєму стилі близько двох десятків українських народних пісень. Влітку 2011 року група відіграла низку концертів за кордоном: в Польші на Днях української культури, в Чехії на фестивалі Sazava, в Словаччині на фестивалі Cervenik та у США на фестивалі «Надія є». А в листопаді того ж року великими концертами в Києві і Львові відсвяткувала 20-річний ювілей гурту Mad Heads. 2012 року музиканти оприлюднили кілька нових пісень: «Я на горі» (за участі канадського скрипаля-віртуоза Василя Попадюка), «Весна» та «П’ятниця».

Джерела:
uk.wikipedia.org